Byty

BYTOVÝ DŮM, UL. CHARKOVSKÁ

Charkovská 518/22, Praha 10 – Vršovice

  • poloha v městské části Vršovice, nedaleko centra Prahy    
  • výborná dopravní dostupnost do centra Prahy, díky přilehlým tramvajovým zastávkám

Bytový dům Charkovská 22 se nachází v jedné z nejvyhledávanějších lokalit pro bydlení v Praze. Je tomu tak z důvodu výborné polohy v blízkosti centra města a zároveň v blízkosti Havlíčkových sadů a Heroldových sadů, které nabízejí obyvatelům města vyhledávaný odpočinek a relaxaci v přírodě. Tramvajová zastávka v ulici Ruská je od domu vzdálena 2 minuty, nejbližší stanice metra Náměstí Míru je vzdálena 5 minut tramvají. V oblasti se nachází velké množství obchodů, restaurací a služeb.

Secesní budova pochází z počátku 19. století. Objekt prochází kompletní rekonstrukcí včetně zachování dobových prvků. Bude provedena celková rekonstrukce exteriéru i interiéru včetně veškerých rozvodů, se změnou dispozice bytů a vybudování nového výtahu. Nově bude provedena výstavba podkrovních bytů v půdním prostoru a suterénních bytů se zahrádkou. Po rekonstrukci v domě vznikne 10 bytových jednotek poskytujících nadstandardní úroveň bydlení v prestižní lokalitě hlavního města. Termín dokončení 6/2017.

BYTOVÝ DŮM VORONĚŽSKÁ

Voroněžská 9/337, Praha 10 - Vinohrady

  • poloha v městské části Vinohrady, nedaleko centra Prahy    
  • výborná dopravní dostupnost díky přilehlým tramvajovým zastávkám


Bytový dům Voroněžská se nachází v atraktivní lokalitě na rozhraní Prahy 2 a 10 – v Královských Vinohradech. Tato lokalita vždy byla a v současnosti i nadále je jednou z nejvyhledávanějších lokalit pro bydlení v Praze. Je tomu tak z důvodů výborné polohy v blízkosti centra města a zároveň v blízkosti Havlíčkových sadů, které nabízejí obyvatelům města vyhledávaný odpočinek a relaxaci v přírodě. Tramvajové spoje v ulici Francouzská jsou od objektu vzdáleny cca 5 min. a metro stanice Náměstí Míru, se nachází dvě tramvajové zastávky od domu. V místě je tak zajištěna velmi dobrá dopravní dostupnost v jakoukoli denní i noční dobu.

Objekt prošel kompletní rekonstrukcí. Byla provedena celková oprava exteriéru včetně výměny střechy a opravy fasády. Proběhla rekonstrukce interiéru včetně veškerých rozvodů, se změnou dispozice bytů a vybudováním nového výtahu na dvorní straně domu. Nově byly nainstalovány balkony a byla provedena výstavba nového podkrovního bytu v půdním prostoru. Provedením této celkové rekonstrukce byly vytvořeny bytové jednotky poskytující nadstandardní úroveň bydlení v prestižní lokalitě hlavního města. Možnost parkování ve dvoře objektu