Podniky

Vše na jednom místě

Investor a projektant v oblasti nemovitostí i jejich provozovatel – IMMOHOLD, má všechny kompetence pevně ve svých rukou. Od roku 1985 se  díky obsáhlému know-how v kombinaci s dlouholetými zkušenostmi vytvořil podstatný základ, aby bylo možné odpovídajícím způsobem vyhovět mezinárodním standardům. Vlastní management objektů zaručuje dlouhodobě vysokou úroveň kvality. Mimoto může IMMOHOLD jako projektant ideálně zohlednit individuální přání a potřeby nájemců a kupujících. V průběhu let jsme se koncentrovali na získání vysoce hodnotných a kvalitních nemovitosti. Při výběru míst dbáme zvláště na to, abychom nabídli nemovitosti v nejlepších lokalitách, které přesto při zohlednění ceny zaručují hospodárnost.  

Naše vystupování odráží serióznost, důvěryhodnost, kompetentnost a mimo to i ochotu spolupracovat. Naším jasným cílem je zajištění trvalého úspěchu naší společnosti díky angažovaným spolupracovníkům a úspěšným obchodním vztahům. Národní a mezinárodní klientela sází na kvalitu skupiny IMMOHOLD.

Skupina IMMOHOLD má dceřiné společnosti v Rakousku, Německu a Rumunsku, které se starají o naše spolupracující partnery přímo v místě.