Obchodní pobočky

Česká republika

CONSULT GROUP INT. S.R.O. – Immo-know-how s individuálním řešením

Naše česká pobočka byla založena v roce 1988, v roce 2001 vznikla společnost Consult Group Int. s.r.o., která od svého počátku zastřešuje aktivity v oblastech developmentu, pronájmu a správy nemovitostí.

Mnohé z našich objektů se nacházejí v centru Prahy a nabízí kromě bytů, kancelářské prostory a obchodní jednotky. V rámci developerských aktivit se koncertujeme na malé, exklusivní projekty s vysokým rozvojovým potenciálem.

Německo

Berimo – byty, kanceláře a nebytové prostory v srdci Evropy

Berlín – představuje dnes fascinující okouzlující město, v němž se odráží pohnutá historie s razantními změnami minulých dvou desetiletí. Více než dvacet let po pádu Berlínské zdi a německém znovusjednocení se prezentuje světu jako otevřená metropole v srdci Evropy. Přesně zde najdete sídlo firmy BERIMO – další ze společností skupiny IMMOHOLD.

Kompetentní, angažované spolupracovnice a spolupracovníci Vám rádi v této pulsující metropoli pomohou najít byt, nebo nebytové prostory. V naší nabídce pronájmů naleznete bytové objekty i obchodní domy s centrální polohou.

Rakousko

RI Realinvest – společnost s vizemi budoucnosti

RI REALINVEST GmbH patří do skupiny firem Immohold AG a provozuje kancelář ve Vídni, a v Linci. Společnost RI REALINVEST je moderní a profesionální, vyznačuje se obsáhlým know- how, dlouholetými zkušenostmi a nekomplikovaným způsobem komunikace. Realizujeme projekty v oblasti nebytové a nebytové výstavby, rozvíjíme, budujeme a spravujeme kvalitní objekty v Rakousku. Naše nemovitosti jsou zvlášť zajímavé, protože se vyznačují vysokým architektonickým standardem, pronájem je atraktivní a cenově výhodný.

Rumunsko

FOTOVOLTAICKÁ ELEKTRÁRNA v Rumunsku

IMMOHOLD – Developer, investor a projektant v oblasti nemovitostí i jejich provozovatel, se rozhodl společně s dceřinou společností OLREDO ROM SRL vsadit na kreativitu, inovativní investice a ekologický přístup k životnímu prostředí a stanovil si získáváním energie z obnovitelných zdrojů a jejich využití nové ambiciózní cíle.  Díky výstavbě dvou velkých fotovoltaických elektráren u měst Buzias a Brestovat lze vyrábět elektrický proud bezhlučně a bez emisí po celá desetiletí. Rumunsko je vzhledem k dobrému slunečnímu záření a jistotě připojovacích tarifů považováno za nově se otvírající perspektivní trh.